Družstva

 

Soutěžní ročník 2014-2015.

  • Muži „A“ — 3. kuželkářská liga muži (skupina C)
    • Složení družstva : HETYCH Jiří, PODZIMEK Martin, JIROUŠEK Pavel, KMONÍČEK Jiří, HOLANEC Petr, GAJDOŠÍK Josef, STEJSKAL Rudolf
    • Statistika družstva : 
    • Aktuální postavení v tabulce : 1.místo
  • Ženy „A“ — 1. kuželkářská liga ženy
    • Složení družstva : JÁNOVÁ Andrea, JOHNOVÁ Ludmila, KAUCKÁ Lucie, KOLÁŘOVÁ Kateřina, PEKAŘOVÁ Klára, HOLCOVÁ Alena, ŠMERDOVÁ Kamila
    • Zápisy z utkání :
    • Statistika družstva : 
    • Rozlosování soutěže :
    • Aktuální postavení v tabulce : 10.místo
  • Muži „B“ — Východočeská soutěž – skupina B (Jih)
    • Složení družstva : BERAN Ladislav, HETYCH Jiří, KMONÍČEK Jan, KMONÍČKOVÁ Iva, MARKL Zdeněk, NENOV Stanislav, PIHIK Josef, RICKWOOD Michal
    • Aktuální postavení v tabulce : 1.místo
  • Dorost – 1.KLD (skupina B)
    • Složení družstva : KMONÍČEK Jan, RICKWOOD Michal, VÍTEK David, KMONÍČEK Jiří
    • Aktuální postavení v tabulce : 3.místo

Soutěžní ročník 2013-2014.

  • Muži „A“ — 2. kuželkářská liga muži
  • Ženy „A“ — 2. kuželkářská liga ženy
    • Složení družstva : bude upřesněno
  • Muži „B“ — Východočeský přebor – skupina B
    • Složení družstva : bude upřesněno
    • Zápisy z utkání :
    • Rozlosování soutěže : 

 

Soutěžní ročník 2012-2013.

  • Muži „A“ — 2. kuželkářská liga muži
  • Ženy „A“ — 1. kuželkářská liga ženy
    • Složení družstva : KAUCKÁ Lucie,SEDLÁKOVÁ Eva,JÁNOVÁ Andrea,PEKAŘOVÁ Klára,RUBIŠAROVÁ Hana,KOLÁŘOVÁ Kateřina,HOLCOVÁ Alena,JOHNOVÁ Ludmila
    • Zápisy z utkání : 01,02,03,04
    • Statistika družstva :
    • Rozlosování soutěže :Los Podzim-Jaro
  • Muži „B“ — Východočeský přebor – skupina B

    V soutěžním ročníku 2011-2012 jsme měli v soutěžích 5 družstev:

    • Muži „A“ — 1. kuželkářská liga muži
    • Ženy „A“ — 2. kuželkářská liga ženy
      • Složení družstva:Eva Sedláková, Alena Holcová,Lucie Kaucká,Ludmila Johnová, Klára Pekařová, Hana Rubišarová, Kateřina Kolářová
      • Rozlosování soutěže : Jaro

       

       

       

    • „B“ — Východočeský přebor – skupina B
      • Složení družstva:Ivan Šalda, Jiří Hetych st., Josef Gajdošík,Ladislav Beran, Zdeněk Markl, Josef Pihik
      • Rozlosování soutěže : Los Podzim-Jaro

       

       

    • „C“ — Východočeská soutěž – skupina B
    • mládež — Východočeský pohár mládeže

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *