Memorial ing. Jirky Pávka

Začíná nám další ročník populárního turnaje pro neregistrované podrobnosti najdete dole průběžné výsledky + doplňovaný časový rozpis.

Máme odehrán 1.hrací den a již nám padla první 300 GRATULUJEME a ostatní chválíme také za bojovnost.

Pokračujeme 2.hracím dnem a opět vynikající výkony další dvě 300 BLAHOPŘEJEME , chci zde upozornit na vynikající výkon nestárnoucího Pepy (určitě osobní rekord) jen pouhé 4 kuželky za rekordem naší kuželny.Mění se nám i vedoucí dvojice ve všech třech kategoriích jen tak dál a již se moc těšíme na zítřek.

Další již 3.hrací den pokračujeme vynikajícími výkony další dvě 300 VELKÉ BLAHOPŘÁNÍ a navíc ho dosáhli v jedné dvojici SUPER  SOKOLOVÉ a dalších mnoho vysokých výkonů.V kategorii muži nový medailisté,pokračujeme zítra a určitě se máme na co těšit.

Hrálo se již 4.den a úroveň vynikající padli další čtyři 300 VELKÁ GRATULACE.Mění se nám pořadí ve smíšených dvojicích a máme nové vedení v ženách,již se těšíme na zítřek kdy bude celý turnaj dohrán.

A je dobojováno poslední hrací den přinesl jak jinak nežli opět vynikající výkony padla opět 300  Ivo BLAHOPŘEJEME.V konečném pořadí dvojic došlo v kategorii žen ke změnám a i v kategorii smíšené všem medailistům GRATULUJEME.Pořadatelé Vám všem účastníkům děkují za vzorné sportrovní vystupování a již se těšíme na Vaši případnou účast na dalších akcích konaných na naší kuželně.

4.ročník Memorial ing.J.Pávka konečné výsledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *