Vítězství a jedno překvapení….

V pátek zajíždělo naše béčko do Pardubic. S místní dvoudráhou se naši borci popasovali výborně a tak mohli slavit vítězství nad domácím C-týmem. Jakmile získám zápis tak ho umístím pod článek.

Sobotní odpoledne se tradičně týká ligových soutěží. Muži hráli doma s týmem HKK Olomouc B, který je v tabulce na druhém místě za námi. Naše ženy zajížděly do Prahy na kuželnu SKK Žižkov bojovat o záchranu v nejvyšší soutěži, tentokrát proti Mistru ČR KK Slavia Praha.

Nejprve k zápasu mužů. Béčko Olomouce je složením mladý tým, kde většina hráčů je ročník okolo roku 1994, a tak se čekal vyrovnaný souboj. Od začátku tahali chlapci z Olomouce za kratší konec a ani „hudra, lopata“ jim nepomohlo a když naši borci šli 5x přes hranici 600, tak neměli vůbec žádnou šanci. Naši borci atakovali rekord kuželny, když zvítězili 7:1 rozdílem skoro 400 kuželek 3654:3263.

A teď to slíbené překvapení. Nebudu napínat s vítězstvím nad Slavii Praha nikdo nepočítal.Naše ženy zaskočily hráčky Slavie, když se jim hlavně v prostřední části podařilo zvítězit a před poslední části vést 3:1 na sety o 28 kuželek. Hráčky Slavie nezvládly závěr a tak jsme mohli slavit vítězství 6:2 (3204:3157). Ještě jedno díky bylo to super překvapení.

Zápis z utkání Pardubice – Loko Česká Třebová B
Zápis z utkání 3.KLM – Loko Česká Třebová A – HKK Olomouc B
Zápis z utkání 1.KLZ – KK Slavia Praha – Loko Česká Třebová A

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *