Muži A jasně porazili Olomouc.

V třetím kole se naši muži utkali s HKK Olomouc B na jejich drahách o tom, kdo bude po tomto kole na vedoucím místě tabulky třetí ligy. Úvod do utkání obstarala dvojice Petr Holanec a Jirka Hetych proti Radku Malíškovi a Miroslavu Dokoupilovi. Petr zvítězil zcela jasně 579 1:3 503, když donutil Radka Malíška ke střídání. Jirka hlavně druhou půlkou 321 zvítězil též zcela jasně a to 618 1,5:2,5 579. Po první třetině jsem tedy vedli zcela jasně 2:0 o 112 kuželek. Do prostřední části jsme nasadili dvojici ve složení Jirka Kmoníček a Martin Podzimek. Soupeři jim byla dvojice Kamil Bartoš a Břetislav Svoboda. Oba naši hráči neponechali nic náhodě a oba dva zvítězili. Jirka porazil Kamila Bartoše 599 3:1 570. Škoda jedné kuželky co Jirko :-). Martin zvítězil rozdílem třídy 624 3:1 572, když hlavně druhá polovina 333 byla vynikající. Před poslední částí bylo tedy skóre na sety 4:0 a rozdíl v kuželkách byl zcela jednoznačně na naší straně +193 kuželek. Do poslední části nastoupili Ruda Stejskal a Pavel Jiroušek proti Matouši Krajzingerovi a Milanu Sekaninovi. Oba dva naši hráči bojovali až do posledních hodů o dílčí vítězství na svých drahách. Soupeři se ale dařilo o trochu lépe. Ruda prohrál těsně 541 1,5:2,5 544. Pavel dopadl obdobně 603 2:2 614. V celkové součtu se toho moc nezměnilo, jen soupeř utekl z pověstného kanára. Zvítězili jsem tedy 6:2 o luxusních 179 kuželek.

Zápis utkání.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *