Družstvo žen má jistý postup do první ligy!

V sobotu 17. března si Českotřebovačky zajistily výhrou nad Zlínem první místo v tabulce a postup do první kuželkářské ligy žen!

Boj o postup zahájily Hanka Rubišarová a Klárka Pekařová. Obě hráčky svoje soupeřky s přehledem porazily (Hanka 567, Klárka 544), a zajistily tak první důležité body pro družstvo. Ve druhé várce se o výhru popraly Eva Sedláková a Káťa Kolářová. Evě se tentokrát příliš nedařilo a na svoji soupeřku nestačila (498), ale Káťa dokázala vyhrát a udržet náskok (536). Jako poslední nastoupily na dráhy Lucka Kaucká a Lída Johnová. Na remízu stačilo, aby jedna z nich vyhrála, případně aby i při obou prohrách neztratily více než 51 kuželek. Nakonec získala bod pro družstvo jen Lucka (565), Lídě se vyhrát nepovedlo (532).

Konečný stav 6:2 (3242:3175), dva body pro Českou Třebovou a sedmibodový náskok v tabulce, který už nikdo nemůže úplně smazat. Na podzim se tedy můžete těšit na prvoligové kuželky v ženském podání.

Další zápas bude až 31. 3., půjde o poslední domácí zápas, kdy do Třebové zavítají kuželkářky z Luhačovic. Začínáme jako vždy v 10:00, přijďte se na nás podívat.

Zpravodaj č. 17 zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *