BRIGÁDY PRO CHLAPY

TERMÍNY:

  • 16. 6. 2017 (pátek)   od 15:00
  • 17. 6. 2017 (sobota) od   9:00
  • 30. 6. 2017 (pátek)   od 15:00
  • 1. 7. 2017 (sobota)   od 9.00
  • 2. 7. 2017 (neděle)   od 9:00
  • 5. 7. 2017 (středa)    od 9:00
  • 6. 7. 2017 (čtvrtek)   od 9:00

KDO MŮŽE OZVĚTE SE VENDOVI na ☎ 733 593 725

Memorial ing.Jirky Pávka 3.ročník

Tak a máme odehrán již 3.ročník populárního turnaje Memorial ing.Jirky Pávka.Opět vynikající souboje ve všech 3 kategoriích.Letos nám padlo celkem šest x 300 což svědčí o vynikající úrovni.Medailistům BLAHOPŘEJEME a poháry jim budou při nejbližší příležitosti předány,Pořadatelé a určitě i účastníci se již těšíme na další ročník.

Memorial ing.Jirky Pávka 3.ročník konečné výsledky

MČR žákyň (100 H.S.) – konečné výsledky

Poř

Jméno

Oddíl

Pl

Do

Ch

Cel

1 Mervartová Helena SKK Náchod 347 150 5 497
2 Fialová Eliška Ratíškovice 321 146 2 467
3 Tichá Lada TJ Sokol Kolín 325 142 10 467
4 Švédová Barbora Slavoj Žirovnice 314 143 2 457
5 Slavíková Lucie SKK Náchod 306 148 6 454
6 Kočovská Nela Slavoj Žirovnice 308 142 2 450
7 Zlámalová Anna KK Kosmonosy 292 156 5 448
8 Hudáková Nela Orel Ivančice 306 141 7 447
9 Aujezdská Šárka LOKO Tábor 325 122 10 447
10 Provazníková Michaela CB Dobřany 305 139 6 444
11 Rosypalová Petra SKK Jeseník 301 140 5 441
12 Večeřová Anna České Velenice 300 140 4 440
13 Tobolová Nikola Sokol Sedlnice 306 133 6 439
14 Gintarová Kateřina SKK Náchod 306 132 15 438
15 Jirsová Kamila Slovan Kamenice 307 131 5 438
16 Svobodová Adriana KC Zlín 305 131 8 436
17 Dušková Michaela SKK Náchod 311 125 10 436
18 Olejníková Marie Valaš.Meziříčí 292 143 8 435
19 Brtníková Monika KK Sj Žirovnice 300 124 14 424
20 Ryzková Nela Silon Sez.Ústí 298 123 8 421
21 Zavřelová Lucie TJ Start Jihlava 287 130 10 417
22 Limberská Andrea LOKO Č.Třebová 282 123 11 405
23 Chromková Denisa Ratíškovice 282 120 6 402
24 Příhodová Adéla KK Šumperk 276 125 13 401
25 Nožičková Pavlína SKK Jičín 282 111 11 393
26 Opluštilová Anna Ratíškovice 262 117 10 379
27 Vacínková Pavla Elektrárny Kadaň 250 123 9 373
28 Zrůstková Ivana CB Dobřany 282 81 20 363

 

MČR 2017 Žákyně (pdf) – ke stažení

Mistrovství Pardubickeho kraje žáci a dorost

Děkujeme všem za pěkné sportovní výkony a slušné vystupování a zde máte konečné výsledky. Oficiální výsledky budou zveřejněny na stránkách PKKS http://www.kuzelkypk.czechian.net/

Dorostenky – konečné výsledky:

Pořadí Jméno Oddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Stránská Petra TJ Tesla Pardubice 509 338 171 6
 2. Pakostová Kateřína TJ Lok. Č. Třebová 489 326 163 11
 3. Slámová Sabina SK Kuželky Přelouč 456 319 137 20
4. Hubáčková Patricie TJ Tesla Pardubice 432 318 114 16
5. Tobišková Nikola TJ Sokol Rybník 416 317 99 24
  • Dorostenci – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Oddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Sukdolák Tomáš SK Kuželky Přelouč 609 395 214 6
 2. Sukdolák David SK Kuželky Přelouč 567 406 161 9
 3. Sokol Jakub TJ Lok. Č. Třebová 558 372 186 7
4. Stráník Daniel KK Vysoké Mýto 549 361 188 5
5. Pecza Ondřej KK Vysoké Mýto 529 357 172 10
6. Rickwood Michal TJ Lok. Č. Třebová 520 372 148 13
7. Pražák Petr TJ Lok. Č. Třebová 489 340 149 1
8. Johan Marek KK Vysoké Mýto 487 360 127 16
9. Bauer Jan TJ Sokol Rybník 473 326 147 16
  • Žákyně – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Odddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Limberská Andrea TJ Lok. Č. Třebová 398 261 137 13
 2. Vejdělková Adriana TJ Lok. Č. Třebová 357 263 94 21
 3. Jiroušková Karolína TJ Lok. Č. Třebová 352 244 108 21
4. Kolářová Karolína TJ Lok. Č. Třebová 321 226 95 12
  • Žáci – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Odddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Skala Tomáš TJ Jiskra Ústí n. O. 458 312 146 14
 2. Novotný Jonáš SK Kuželky Přelouč 441 314 127 10
 3. Mísař Adam TJ Lok. Č. Třebová 421 315 106 15
4. Czajkowski Milan TJ Lok. Č. Třebová 380 252 128 13
5. Mach Matěj TJ Jiskra Ústí n. O. 376 272 104 13
6. Provazník Tomáš TJ Lok. Č. Třebová 298 195 103 17
7. Bočkaj Vojtěch TJ Lok. Č. Třebová 291 205 86 25