Mistrovství Pardubickeho kraje žáci a dorost

Děkujeme všem za pěkné sportovní výkony a slušné vystupování a zde máte konečné výsledky. Oficiální výsledky budou zveřejněny na stránkách PKKS http://www.kuzelkypk.czechian.net/

Dorostenky – konečné výsledky:

Pořadí Jméno Oddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Stránská Petra TJ Tesla Pardubice 509 338 171 6
 2. Pakostová Kateřína TJ Lok. Č. Třebová 489 326 163 11
 3. Slámová Sabina SK Kuželky Přelouč 456 319 137 20
4. Hubáčková Patricie TJ Tesla Pardubice 432 318 114 16
5. Tobišková Nikola TJ Sokol Rybník 416 317 99 24
  • Dorostenci – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Oddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Sukdolák Tomáš SK Kuželky Přelouč 609 395 214 6
 2. Sukdolák David SK Kuželky Přelouč 567 406 161 9
 3. Sokol Jakub TJ Lok. Č. Třebová 558 372 186 7
4. Stráník Daniel KK Vysoké Mýto 549 361 188 5
5. Pecza Ondřej KK Vysoké Mýto 529 357 172 10
6. Rickwood Michal TJ Lok. Č. Třebová 520 372 148 13
7. Pražák Petr TJ Lok. Č. Třebová 489 340 149 1
8. Johan Marek KK Vysoké Mýto 487 360 127 16
9. Bauer Jan TJ Sokol Rybník 473 326 147 16
  • Žákyně – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Odddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Limberská Andrea TJ Lok. Č. Třebová 398 261 137 13
 2. Vejdělková Adriana TJ Lok. Č. Třebová 357 263 94 21
 3. Jiroušková Karolína TJ Lok. Č. Třebová 352 244 108 21
4. Kolářová Karolína TJ Lok. Č. Třebová 321 226 95 12
  • Žáci – konečné výsledky:
Pořadí Jméno Odddíl Celkem Plné Dorážka Chyby
 1. Skala Tomáš TJ Jiskra Ústí n. O. 458 312 146 14
 2. Novotný Jonáš SK Kuželky Přelouč 441 314 127 10
 3. Mísař Adam TJ Lok. Č. Třebová 421 315 106 15
4. Czajkowski Milan TJ Lok. Č. Třebová 380 252 128 13
5. Mach Matěj TJ Jiskra Ústí n. O. 376 272 104 13
6. Provazník Tomáš TJ Lok. Č. Třebová 298 195 103 17
7. Bočkaj Vojtěch TJ Lok. Č. Třebová 291 205 86 25

Z Olomouce vítězně

Zápas proti HKK Olomouc nepatří mezi jednoduché, ale náš tým vydržel až do konce i když prohrával průběžně mezi 30 až 50 kuželkami, aby nakonec zvítězil o 45. Vše se zlomilo na posledních dvou drahách, kdy naši dotahováci Pavel Jiroušek a Jirka Kmoníček otočili utkání v naše vítěztví :-) .

Zápis z utkání , Zpravodaj

2.Ročník memorial ing. Jirky Pávka

Náš oddíl pořádá již 2.ročník memoriál ing. Jirky Pávka na 2 x 60 HS  pro neregistrované.Podrobnosti najdete dole v propozicích a je tam i čerstvě doplňovaný rozpis celého turnaje.

Tak jsme zahájili boje o poháry všech tří kategorii průběžné výsledky + časový rozpis jsou dole.

 Pokračujeme 2 hracím dnem a úroveň opravdu vynikající padlo dnes celkem 5 x 300 BLAHOPŘEJEME.

Pokračujeme 3.hrací den opět vynikající výkony dalších 5 x 300 BLAHOPŘEJEME celkem jich máme již 10.Dále veliké změny na medailových místech hlavně kategorie muži padla ve dvojicích i 600 BLAHOPŘEJEME.

Další hrací den již 4 s malou účastí ovlivněno určitě pálením čarodějnic změna v pořadí smíšených dvojic.

Poslední hrací den a máme dohráno a bylo opravdu na co koukat medailová pořadí v mužích se každou odehranou rundou měnilo až bylo potřeba udělat nakonec ve dvojici na medaile přes 600.V letošním ročníku padla celkem 13 x 300 opravdu vysoká úroveň je potřeba připomenout že to byl turnaj jen pro neregistrované.

2.ročník Memorial ing.J.Pávka konečné výsledky